Wyszukiwarka
ankier gęsty AG080
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Szerokość: 2,8 mm
- Materiał: Srebro próby 925
- Wyprodukowano w Polsce
- Diamentowanie: TAK w czterech płaszczyznach
- Lutowanie AZ: TAK
- Produkt urzędowo ocechowany
- Wykończenie: łapki
- Typ zameczka: papuga
- Metkowanie: TAK, lustrzana metka
- Pakowanie: TAK, pudełeczko
Ankier Gęsty, to podstawowy model łańcuszka, w którym dzięki zastosowaniu niemal okrągłego ogniwa, uzyskaliśmy niezwykły efekt. Można przyjąć, że to ojciec większości łańcuszków, które powstały z kolejnych przekształceń tego splotu. Symbol AG080 oznacza, że grubość drutu z którego jest wykonany łańcuszek wynosi 0,8 mm. Nie należy tego mylić z szerokością gotowego wyrobu, która w tym przypadku wynosi 2,8 mm.
Niby zwykły ankier, ale dzięki niemal okrągłemu ogniwku i braku diamentowania, nabiera szczególnego, wyrazistego uroku. Łańcuszek, dzięki swym krągłościom jest niesłychanie miły w dotyku. Sprawdza się zarówno jako model kobiecy jak i męski.
SZLACHETNE WYKOŃCZENIE. W AD100 jak i innych naszych łańcuszkach stosujemy szlachetne wykończenie. Końcówki zamykamy łapkami a jako zamek stosujemy zameczek typu karabinek, inaczej zwany papugą. Przeciwieństwem jest proste wykończenie na kółko i zwykły zamek.
POZŁACANIE - Jeżeli bardziej Wam do twarzy w złocie, ale nie chcecie wydawać fortuny na biżuterię, proponujemy Wam wariant pozłocony. Pozłacamy metodą galwaniczną, czystym złotem, warstwą o grubości 0,5 mikrona.
RODOWANIE - Jeżeli z kolei martwi Was, że srebro z czasem się utlenia, i traci blask. Proponujemy Wam rodowanie, czyli pokrycie powierzchni warstwą czystego rodu. To szlachetny metal, który zabezpieczy srebro, które nigdy nie straci połysku. Pamiętajcie tylko, że wyroby rodowane, są ciemniejsze, mają połysk srebra, ale kolor bardziej przypomina stal chirurgiczną.
Wzorcowe wagi
19cm – 4,03 gr
20cm – 4,24 gr
40cm – 8,48 gr
42cm – 8,90 gr
45cm – 9,54 gr
50cm – 10,60 gr
55cm – 11,66 gr
60cm – 12,72 gr
65cm – 13,78 gr
70cm – 14,84 gr
Poszczególne partie łańcuszków mogą odbiegać od wzorcowej wagi +/- 5%